LIFA OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus.
Ettevõtte juhid on Andero Viirlaid ja Roman Gorelov. Omanike hulgas on Andero Viirlaid, Roman Gorelov.
LIFA OÜ teenis 2025 aastal 603 738 eurose müügitulu juures 42 291 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Andero Viirlaid (49) | |
| Roman Gorelov (48) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andero Viirlaid | 02.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Roman Gorelov | 02.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
LIFA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvara korrashoid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 603 738 | 600 656 | 508 896 | 451 315 | 420 640 | 360 503 | 375 729 | 416 322 | 392 574 | 353 737 | |
| Ärikasum | 42 291 | 92 716 | 69 885 | 51 667 | 34 275 | 40 361 | 27 991 | 31 132 | 27 261 | 4 656 | |
| Töötajad | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 10 | 9 | 9 | 9 | |
| Varad | 305 281 | 291 230 | 254 951 | 214 665 | 193 544 | 211 503 | 168 160 | 146 873 | 117 906 | 97 641 | |
| Kokku omakapital | 183 973 | 189 264 | 177 542 | 165 430 | 151 416 | 166 546 | 129 737 | 105 194 | 74 357 | 60 020 | |
| Ärirentaablus % | 15 | 14 | 11 | 8 | 11 | 7 | 7 | 7 | 1 | 10 | |
| Tööjõukulud | 317 116 | 281 346 | 243 433 | 243 372 | 223 201 | 171 677 | 201 211 | 184 443 | 178 287 | 159 795 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 503 | 2 527 | 2 526 | 2 317 | 1 527 | 1 253 | 1 276 | 1 234 | 1 106 | 967 | |
| Käibevara | 203 904 | 216 821 | 212 086 | 179 958 | 151 483 | 151 967 | 116 094 | 84 669 | 98 687 | 74 169 | |
| Põhivara | 101 377 | 74 409 | 42 865 | 34 707 | 42 061 | 59 536 | 52 066 | 62 204 | 19 219 | 23 472 | |
| Kohustused | 121 308 | 101 966 | 77 409 | 49 235 | 42 128 | 44 957 | 38 423 | 41 679 | 43 549 | 37 621 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 40 260 | 89 867 | 68 353 | 51 319 | 32 828 | 38 809 | 26 544 | 30 837 | 26 837 | 4 677 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 81221 | 600 656 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.01.2026 | TALLINNA LASTEAED NAKSITRALLID | 992 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 19.01.2026 | JÕHVI VALLAVALITSUS | 1 860 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 19.01.2026 | ENDLA TEATER SA | 2 108 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 14.01.2026 | KOSE VALLAVALITSUS | 182 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 14.01.2026 | KOSE VALLAVALITSUS | 546 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 14.01.2026 | KOSE VALLAVALITSUS | 182 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 14.01.2026 | KOSE VALLAVALITSUS | 182 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 26.11.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 484 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 24.11.2025 | JÕELÄHTME VALLAVALITSUS | 558 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 24.11.2025 | JÕELÄHTME VALLAVALITSUS | 3 953 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| ventpuhastus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |