PAJUMÄE PIIM OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on piimakarjakasvatus.
Ettevõtte juhid on Viljar Veidenberg ja Arvo Veidenberg. Omanik on Viljar Veidenberg.
PAJUMÄE PIIM OÜ teenis 2025 aastal 21 305 eurose müügitulu juures −59 528 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Viljar Veidenberg (40) | |
| Arvo Veidenberg (86) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Viljar Veidenberg | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
PAJUMÄE PIIM OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandus, Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 305 | 277 282 | 256 227 | 256 798 | 195 619 | 218 269 | 216 460 | 199 486 | 244 256 | 239 430 | |
| Ärikasum | −59 528 | −87 022 | 56 633 | 163 235 | 141 691 | 39 433 | 29 581 | 75 067 | 102 191 | 29 659 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | |
| Varad | 836 388 | 923 438 | 1,16 mln | 1,2 mln | 1,12 mln | 976 984 | 932 147 | 940 826 | 877 945 | 769 030 | |
| Kokku omakapital | 437 819 | 603 462 | 834 407 | 879 586 | 779 097 | 648 670 | 619 605 | 599 308 | 533 161 | 439 856 | |
| Ärirentaablus % | -31 | 22 | 64 | 72 | 18 | 14 | 38 | 42 | 12 | 66 | |
| Tööjõukulud | 24 084 | 41 077 | 59 943 | 49 264 | 48 952 | 56 992 | 59 253 | 52 458 | 53 362 | 60 930 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 558 | 933 | 767 | 762 | 710 | 738 | 653 | 665 | 632 | 643 | |
| Käibevara | 24 278 | 133 038 | 187 137 | 190 238 | 130 093 | 105 474 | 105 100 | 148 610 | 141 083 | 105 165 | |
| Põhivara | 812 110 | 790 400 | 972 320 | 1,01 mln | 986 376 | 871 510 | 827 047 | 792 216 | 736 862 | 663 865 | |
| Kohustused | 398 569 | 319 976 | 325 050 | 324 127 | 337 372 | 328 314 | 312 542 | 341 518 | 344 784 | 329 174 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −75 889 | −105 304 | 34 472 | 150 197 | 130 427 | 29 065 | 20 297 | 66 147 | 93 305 | 20 790 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Piimakarjakasvatus | 01411 | 191 023 | 69 | Jah |
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 84 129 | 31 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 06.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 68 068 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 359 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 28.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 419 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 17 340 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 28 528 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 29 865 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.03.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 685 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 01.03.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 978 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 20.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 85 019 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 25 198 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |