BINTOUS OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, põhitegevusala on juriidilised toimingud.
Ettevõtte juhid on Urmas Peiker ja Meelis Peiker. Omanik on Urmas Peiker.
BINTOUS OÜ teenis 2025 aastal 26 950 eurose müügitulu juures −36 671 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Urmas Peiker (50) | |
| Meelis Peiker (48) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Urmas Peiker | 01.09.2023 | 3 195 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| BONE BROTH FACTORY OÜ | 16.08.2023 | 125 € | Ainuomand | |
| BACKING SERVICES OÜ | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| ESTCAP GROUP OÜ | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 950 | 13 600 | 15 775 | 32 280 | 381 919 | 43 035 | 10 101 | 3 161 | 6 189 | 14 258 | ||
| Ärikasum | −36 671 | −66 054 | −109 643 | −258 283 | 381 919 | 12 235 | −6 082 | −3 982 | ||||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| Varad | 869 226 | 914 545 | 1,01 mln | 1,04 mln | 1,29 mln | 134 792 | 61 685 | 50 276 | ||||
| Kokku omakapital | 849 227 | 880 415 | 938 518 | 962 491 | 1,21 mln | 45 739 | 13 811 | 19 893 | ||||
| Ärirentaablus % | -486 | -695 | -800 | 100 | 28 | -10 | -120 | |||||
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 14 368 | 0 | 3 591 | ||||||
| Keskmine kuutöötasu | 895 | 0 | 224 | |||||||||
| Käibevara | 350 651 | 369 956 | 445 800 | 450 429 | 689 893 | 132 022 | 36 413 | 24 980 | ||||
| Põhivara | 518 575 | 544 589 | 562 109 | 586 161 | 605 060 | 2 770 | 25 272 | 25 296 | ||||
| Kohustused | 19 999 | 34 130 | 69 391 | 74 099 | 83 136 | 89 053 | 47 874 | 30 383 | ||||
| Kasum enne tulumaksustamist | −31 188 | −58 103 | −23 972 | −249 326 | 1,36 mln | 13 608 | −6 082 | −3 982 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Juriidilised toimingud | 6910 | 13 600 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| poolside.ee | registreeritud | 15.09.2021 | Jah |
| secondarylisting.ee | registreeritud | 16.09.2020 | Jah |