AUTOKS TC OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on mootorsõidukite remont ja hooldus.
Ettevõtte juhid on Aivar Kant, Eero Neuhaus, Jarno Talve ja Tarmo Remmet. Omanike hulgas on AUTOKS GRUPP OÜ, Tarmo Remmet.
AUTOKS TC OÜ teenis 2025 aastal 642 649 eurose müügitulu juures 15 142 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aivar Kant (53) | |
| Eero Neuhaus (58) | |
| Jarno Talve (47) | |
| Tarmo Remmet (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| AUTOKS GRUPP OÜ | 02.09.2023 | 1 917 € | Ainuomand | |
| Tarmo Remmet | 02.09.2023 | 639 € | Ainuomand |
AUTOKS TC OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorsõidukite hooldus ja remont konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 642 649 | 709 734 | 763 073 | 751 837 | 703 323 | 561 141 | 650 688 | 578 707 | 602 650 | 530 047 | |
| Ärikasum | 15 142 | −8 071 | 83 469 | 96 775 | 24 875 | 62 400 | 109 303 | 75 757 | 137 011 | 101 637 | |
| Töötajad | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 11 | |
| Varad | 979 327 | 980 063 | 1,05 mln | 1,04 mln | 932 603 | 607 890 | 542 154 | 485 928 | 543 433 | 497 338 | |
| Kokku omakapital | 684 766 | 681 301 | 705 710 | 638 216 | 551 078 | 535 446 | 476 906 | 364 285 | 288 449 | 155 538 | |
| Ärirentaablus % | -1 | 11 | 13 | 4 | 11 | 17 | 13 | 23 | 19 | 9 | |
| Tööjõukulud | 186 798 | 240 414 | 230 942 | 199 275 | 196 367 | 171 722 | 213 893 | 179 158 | 171 005 | 143 015 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 139 | 2 055 | 1 773 | 1 747 | 1 528 | 1 665 | 1 395 | 1 331 | 810 | 1 063 | |
| Käibevara | 175 935 | 149 509 | 175 142 | 184 904 | 151 554 | 211 070 | 157 746 | 88 970 | 145 458 | 87 688 | |
| Põhivara | 803 392 | 830 554 | 879 247 | 852 337 | 781 049 | 396 820 | 384 408 | 396 958 | 397 975 | 409 650 | |
| Kohustused | 294 561 | 298 762 | 348 679 | 399 025 | 381 525 | 72 444 | 65 248 | 121 643 | 254 984 | 341 800 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3 466 | −24 409 | 67 493 | 87 138 | 15 632 | 58 540 | 112 621 | 75 836 | 132 911 | 95 997 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 709 734 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.01.2026 | EESTI LIINIRONGID AS | 3 456 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 19.01.2026 | EESTI LIINIRONGID AS | 780 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 12.01.2026 | EESTI LIINIRONGID AS | 1 131 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 10.01.2026 | EESTI LIINIRONGID AS | 1 242 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 06.01.2026 | EESTI LIINIRONGID AS | 316 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 28.11.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 1 131 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 18.11.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 1 146 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 23.10.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 1 354 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 22.10.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 2 902 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 07.10.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 625 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 2019 | 2018 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 861 | 367 |